Fat barock

Fat barock
Fat barock
Fat barock
Fat barock
Fat barock
Fat barock
Fat barock
Fat barock

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FAT, barock, tenn, 1600-tal, diameter ca 46,5 cm

Slitage, senare monterad upphängning, lagningar

630075

2019-04-01