Roberto Matta litografi

Roberto Matta litografi
Roberto Matta litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ROBERTO MATTA (1911-2002): Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 88/100, ca 90x66 cm

Kuntoraportti

630078

Päivämäärä:

2019-04-01