Roberto Matta litografi
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ROBERTO MATTA (1911-2002): Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 88/100, ca 90x66 cm
Kuntoraportti
630078
Päivämäärä:
2019-04-01