Affischer

Affischer
Affischer
Affischer
Affischer
Affischer
Affischer

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AFFISCHER, 3 st, Matisse, France-Cote d Ázur, Jean Tinguely, Museé Geneve, 1983, Jean Lurcat, Musse de art et historie, Geneve 1983, storlek ca 99x62 cm, 93x64 samt 95x65 cm

Matisse med flera veck, smäärre slitage, de andra med veck och nagg hörnen

630087

2019-04-02