Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
SKRIVBORD, fanerat med valnöt, 1800-talets slut, nyrenässans, med uppsats, en låda i sargen, höjd ca 75-84, 112x57 cm, nyckel medföljer
Lös uppsats, slitage
630113
2019-04-01