Ringar guld diamanter
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 800 SEK
RINGAR, 2 st, 18 guld resp. rodierat vitguld, 3 briljanter totalt ca 0,06 ct, otydlig mästarstämpel, Finland 2001 resp. 5 briljanter totalt ca 0,10 ct samt 6 små fasettslipade röda stenar, stämplad H. Lahtisnen & Co, Helsingfors 1990, ringstorlek 17 mm, total vikt ca 4,6 g
Röda stenar med hack och slitage samt med invändig inskription
630116
2019-04-08