Ringar guld diamanter

Ringar guld diamanter
Ringar guld diamanter
Ringar guld diamanter
Ringar guld diamanter
Ringar guld diamanter
Ringar guld diamanter
Ringar guld diamanter
Ringar guld diamanter

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 800 SEK

RINGAR, 2 st, 18 guld resp. rodierat vitguld, 3 briljanter totalt ca 0,06 ct, otydlig mästarstämpel, Finland 2001 resp. 5 briljanter totalt ca 0,10 ct samt 6 små fasettslipade röda stenar, stämplad H. Lahtisnen & Co, Helsingfors 1990, ringstorlek 17 mm, total vikt ca 4,6 g

Röda stenar med hack och slitage samt med invändig inskription

630116

2019-04-08