Anton Genberg oljemålning

Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): Gård i vinterlandskap, , signerad och daterad A Genberg, olja på duk, ca 55x75 cm

630123

2019-04-03