Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANTON GENBERG (1862-1939): Gård i vinterlandskap, , signerad och daterad A Genberg, olja på duk, ca 55x75 cm
630123
2019-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här