Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
VÄGGSPEGEL, signerad CA Carlsson Gnesta 1923, gustaviansk stil, förgylld, fasettslipat glas, 76x38 cm
Skada vid dekoren på överdel
630135
2019-04-01