Jan Naliwajko akvarell

Jan Naliwajko akvarell
Jan Naliwajko akvarell
Jan Naliwajko akvarell
Jan Naliwajko akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939): Figurkomposition, akvarell på papper, signerad J Naliwajko, daterad 1996 ca 87x64 cm.

630137

2019-04-02