Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÅKE AXELSSON, stolar, 4 st, 1990-tal, Galleri Stolen, enligt uppgift rödbok, originalfärg, klädsel i skinn, stämplade, sitthöjd ca 44,5 cm
Slitage, fläckar
630184
2019-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här