Jan B. Pospisil oljemålning
2019-04-02
630185
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN BOHUMIL POSPISIL (1898-1968): Havsbild, signerad Jan B. Pospisil, olja på duk, ca 60x90 cm