Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAN BOHUMIL POSPISIL (1898-1968): Havsbild, signerad Jan B. Pospisil, olja på duk, ca 60x90 cm
630185
2019-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här