Konfektställ "Dixi" omkring 1900-talets mitt

Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ
Konfektställ

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONFEKTSTÄLL, "Dixi", omkring 1900-talets mitt, 10 glasbehållare, glas och metall, höjd ca 54, bredd 37 cm

Slitage

630194

2019-04-03