Gunnar Haller akrylmålning

Gunnar Haller akrylmålning
Gunnar Haller akrylmålning
Gunnar Haller akrylmålning
Gunnar Haller akrylmålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR HALLER (född 1954): "Sand stone", signerad och daterad tergo 1995, akryl på duk, ca 80x40

630196

2019-04-02