Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MAXIMILIAN VON FICHARD (1836-1923)
motiv av vattendrag i skogslandskap, signerad och daterad Fichard 93. olja på duk, 60 x 38 cm.
Krackelerad, fuktskador, färgbortfall
630197
2019-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här