Maximilian Von Fichard

Maximilian Von Fichard
Maximilian Von Fichard
Maximilian Von Fichard
Maximilian Von Fichard
Maximilian Von Fichard
Maximilian Von Fichard

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MAXIMILIAN VON FICHARD (1836-1923)
motiv av vattendrag i skogslandskap, signerad och daterad Fichard 93. olja på duk, 60 x 38 cm.

Krackelerad, fuktskador, färgbortfall

630197

2019-04-02