Skånska motiv av Åke Arenhill

Skånska motiv av Åke Arenhill
Skånska motiv av Åke Arenhill
Skånska motiv av Åke Arenhill
Skånska motiv av Åke Arenhill
Skånska motiv av Åke Arenhill
Skånska motiv av Åke Arenhill
Skånska motiv av Åke Arenhill
Skånska motiv av Åke Arenhill
Skånska motiv av Åke Arenhill
Skånska motiv av Åke Arenhill
Skånska motiv av Åke Arenhill
Skånska motiv av Åke Arenhill
Skånska motiv av Åke Arenhill
Skånska motiv av Åke Arenhill

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE ARENHILL (1920-2018): (6) Motiv från Skåne, signerade Å Arenhill, numrerade 426/450, färglitografier, ca 40x50 cm

Glaset på en av tavlorna spräckt

630213

2019-04-02