Gérard Eppele oljemålning

Gérard Eppele oljemålning
Gérard Eppele oljemålning
Gérard Eppele oljemålning
Gérard Eppele oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÉRARD EPPELE (Frankrike, född 1929): "Le plan d´une ville", signerad och daterad Eppele 1965, olja på duk, ca 80x100 cm

630219

2019-04-02