Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LEE REYNOLDS BURR (USA, född 1936), Stillben med antik keramik, signerad Lee Reynolds, olja på duk, ca 100x125 cm cm
Zustandsbeschreibung
630222
2019-04-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner