Lee Reynolds oljemålning

Lee Reynolds oljemålning
Lee Reynolds oljemålning
Lee Reynolds oljemålning
Lee Reynolds oljemålning
Lee Reynolds oljemålning
Lee Reynolds oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LEE REYNOLDS BURR (USA, född 1936), Stillben med antik keramik, signerad Lee Reynolds, olja på duk, ca 100x125 cm cm

Zustandsbeschreibung

630222

2019-04-02