Böärge Mogensen soffbord

Böärge Mogensen soffbord
Böärge Mogensen soffbord
Böärge Mogensen soffbord
Böärge Mogensen soffbord
Böärge Mogensen soffbord
Böärge Mogensen soffbord
Böärge Mogensen soffbord
Böärge Mogensen soffbord
Böärge Mogensen soffbord
Böärge Mogensen soffbord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, soffbord, ek samt svart laminat, för Fredericia Stolefabrik, kopplad benställning, höjd ca 56, 75x75

Slitage, repor

630223

2019-04-02