Sven X:et Erixon litografi

Sven X:et Erixon litografi
Sven X:et Erixon litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Ryskt i Junitäppan 1959", signerad Sven Erixon, 210/360, färglitografi, bildytan ca 47x56 cm

630235

2019-04-02