Aluminia vaser

Aluminia vaser
Aluminia vaser
Aluminia vaser
Aluminia vaser
Aluminia vaser
Aluminia vaser
Aluminia vaser
Aluminia vaser
Aluminia vaser
Aluminia vaser

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALUMINIA, Danmark, 3 st, vaser samt skål, varav 1 par, 1900-talets första hälft, 588/533 samt 1244/145, högsta höjd ca 16 cm

Glasyrnagg undertill på lockskålen

630238

2019-04-02