Herman Neujd skulptur

Herman Neujd skulptur
Herman Neujd skulptur
Herman Neujd skulptur
Herman Neujd skulptur
Herman Neujd skulptur
Herman Neujd skulptur
Herman Neujd skulptur
Herman Neujd skulptur
Herman Neujd skulptur
Herman Neujd skulptur

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HERMAN NEUJD (1872-1931): skulptur i form av faun och nymf, gips, signerad Neujd 1930, höjd ca 36, längd 60 cm

Nymfens vänstra arm lagad på två ställen, nerslitna tår, slitage

630242

2019-04-02