Vas av Gunnel Nyman

Vas av Gunnel Nyman
Vas av Gunnel Nyman
Vas av Gunnel Nyman
Vas av Gunnel Nyman
Vas av Gunnel Nyman
Vas av Gunnel Nyman

Klubbat för:

380 EUR

Utropspris

400 EUR

GUNNEL NYMAN, vas, otydlig signering, Notsjö sent 1940-tal, lila och grått glas med musch, höjd 11,5 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

630254

2019-04-15