Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUSTAF FÄLDT (1852-1924)): Sommar, motiv från Boxholm, signerad och daterad Gustaf Fäldt 1902, olja på duk, ca 70x90 cm
Skador, dubblerade kanter, duklagningar
630256
2019-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här