Gustaf Fäldt oljemålning

Gustaf Fäldt oljemålning
Gustaf Fäldt oljemålning
Gustaf Fäldt oljemålning
Gustaf Fäldt oljemålning
Gustaf Fäldt oljemålning
Gustaf Fäldt oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUSTAF FÄLDT (1852-1924)): Sommar, motiv från Boxholm, signerad och daterad Gustaf Fäldt 1902, olja på duk, ca 70x90 cm

Skador, dubblerade kanter, duklagningar

630256

2019-04-02