Vas Murano Seguso Vetri d´Arte

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

MURANO, vas, Seguso Vetri d´Arte, Italien, glas med dekor i svart, rött och vitt, balusterformad, höjd ca 40 cm, msignerad Seguso, numrerad 886050

Kuntoraportti

630263

Päivämäärä:

2019-04-02