Vas Murano Seguso Vetri d´Arte
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
MURANO, vas, Seguso Vetri d´Arte, Italien, glas med dekor i svart, rött och vitt, balusterformad, höjd ca 40 cm, msignerad Seguso, numrerad 886050
Kuntoraportti
630263
Päivämäärä:
2019-04-02