Corneille komposition färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Komposition, numrerad och signerad Corneille, daterad 89, färglitografi, bildmått ca 79 x 80 cm

630271

2019-04-04