Klubbat för:
1 650 EUR
Schätzwert
500 EUR
Beschreibung
SERGE POLIAKOFF (1900-1969) Composition grise, jaune, rogue et bleue (1959), signerad, serigrafi, 17x19 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Zustandsbeschreibung
630285
2019-04-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner