Serge Poliakoff serigrafi

Serge Poliakoff serigrafi
Serge Poliakoff serigrafi
Serge Poliakoff serigrafi
Serge Poliakoff serigrafi
Serge Poliakoff serigrafi
Serge Poliakoff serigrafi
Serge Poliakoff serigrafi
Serge Poliakoff serigrafi

Klubbat för:

1 650 EUR

Schätzwert

500 EUR

Beschreibung

SERGE POLIAKOFF (1900-1969) Composition grise, jaune, rogue et bleue (1959), signerad, serigrafi, 17x19 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Zustandsbeschreibung

630285

2019-04-15