Otto Mäkilä gouache

Otto Mäkilä gouache
Otto Mäkilä gouache
Otto Mäkilä gouache
Otto Mäkilä gouache
Otto Mäkilä gouache
Otto Mäkilä gouache
Otto Mäkilä gouache
Otto Mäkilä gouache

Klubbat för:

3 400 EUR

Utropspris

1 500 EUR

OTTO MÄKILÄ (1904-1955) Komposition med svart och vitt, signerad samt daterad -52, gouache, 24x31 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

630286

2019-06-11