Otto Mäkilä serigrafi

Otto Mäkilä serigrafi
Otto Mäkilä serigrafi
Otto Mäkilä serigrafi
Otto Mäkilä serigrafi
Otto Mäkilä serigrafi
Otto Mäkilä serigrafi
Otto Mäkilä serigrafi
Otto Mäkilä serigrafi

Klubbat för:

1 350 EUR

Utropspris

300 EUR

OTTO MÄKILÄ (1904-1955) Komposition, signerad samt daterad -54, serigrafi, 10x7 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

630287

2019-06-11