Olavi Ahlgren oljemålning

Olavi Ahlgren oljemålning
Olavi Ahlgren oljemålning
Olavi Ahlgren oljemålning
Olavi Ahlgren oljemålning
Olavi Ahlgren oljemålning
Olavi Ahlgren oljemålning
Olavi Ahlgren oljemålning
Olavi Ahlgren oljemålning

Klubbat för:

600 EUR

Schätzwert

800 EUR

Beschreibung

OLAVI AHLGREN (1897-1966) Undulater, signerad, olja på duk, 50x60 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Zustandsbeschreibung

630292

2019-06-11