Klubbat för:
600 EUR
Schätzwert
800 EUR
Beschreibung
OLAVI AHLGREN (1897-1966) Undulater, signerad, olja på duk, 50x60 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Zustandsbeschreibung
630292
2019-06-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner