Klubbat för:
4 400 EUR
Schätzwert
4 000 EUR
Beschreibung
OLLI MIETTINEN (1899-1969) Tidningsstilleben, signerad samt daterad -29, olja och collage på duk, 46x38 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Zustandsbeschreibung
630294
2019-04-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner