Olli Miettinen oljemålning

Olli Miettinen oljemålning
Olli Miettinen oljemålning
Olli Miettinen oljemålning
Olli Miettinen oljemålning
Olli Miettinen oljemålning
Olli Miettinen oljemålning
Olli Miettinen oljemålning
Olli Miettinen oljemålning

Klubbat för:

4 400 EUR

Schätzwert

4 000 EUR

Beschreibung

OLLI MIETTINEN (1899-1969) Tidningsstilleben, signerad samt daterad -29, olja och collage på duk, 46x38 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Zustandsbeschreibung

630294

2019-04-15