Ahti Lavonen oljemålning

Ahti Lavonen oljemålning
Ahti Lavonen oljemålning
Ahti Lavonen oljemålning
Ahti Lavonen oljemålning
Ahti Lavonen oljemålning
Ahti Lavonen oljemålning

Klubbat för:

4 000 EUR

Utropspris

5 000 EUR

AHTI LAVONEN (1928-1970) "Vit struktur", a tergo signerad samt daterad 1963, olja och collage på duk, 45x45 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

630299

2019-04-15