Heikki Alitalo oljemålning

Heikki Alitalo oljemålning
Heikki Alitalo oljemålning
Heikki Alitalo oljemålning
Heikki Alitalo oljemålning
Heikki Alitalo oljemålning
Heikki Alitalo oljemålning

Klubbat för:

500 EUR

Utropspris

600 EUR

HEIKKI ALITALO (1923-2007) "Rättssak", signerad samt daterad -87, olja på duk, 90x130 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

630304

2019-06-11