Jarkko Roth skulptur

Jarkko Roth skulptur
Jarkko Roth skulptur
Jarkko Roth skulptur
Jarkko Roth skulptur
Jarkko Roth skulptur
Jarkko Roth skulptur
Jarkko Roth skulptur
Jarkko Roth skulptur

Klubbat för:

800 EUR

Utropspris

1 200 EUR

JARKKO ROTH (1943-) Former, signerad, marmor, 37x44 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

630314

2019-04-15