Klubbat för:
620 EUR
400 EUR
ANNIKKI HOVISAARI, vas, signerad AH Arabia, stengodsmassa innehållande chamott, brun och turkostonad glasyr, höjd 36 cm, diameter 17 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
630315
2019-04-15