Keramikvas av Anniki Hovisaari

Klubbat för:

620 EUR

400 EUR

ANNIKKI HOVISAARI, vas, signerad AH Arabia, stengodsmassa innehållande chamott, brun och turkostonad glasyr, höjd 36 cm, diameter 17 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

630315

2019-04-15