Klubbat för:
820 EUR
Utropspris
400 EUR
HARRO KOSKINEN (1945-) Kors, a tergo signerad samt daterad -90, olja på pannå, 65x52 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
630320
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här