Harro Koskinen oljemålning

Harro Koskinen oljemålning
Harro Koskinen oljemålning
Harro Koskinen oljemålning
Harro Koskinen oljemålning
Harro Koskinen oljemålning
Harro Koskinen oljemålning

Klubbat för:

820 EUR

Utropspris

400 EUR

HARRO KOSKINEN (1945-) Kors, a tergo signerad samt daterad -90, olja på pannå, 65x52 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

630320

2019-06-11