Harro Koskinen teckning
2019-06-11
630321
| Klubbat belopp | 580 EUR |
| Utropspris | 200 EUR |
HARRO KOSKINEN (1945-) Förskräckt gris, signerad samt daterad 210169, teckning, 13x13 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg