Harro Koskinen teckning

Harro Koskinen teckning
Harro Koskinen teckning
Harro Koskinen teckning
Harro Koskinen teckning
Harro Koskinen teckning
Harro Koskinen teckning
Harro Koskinen teckning
Harro Koskinen teckning

Klubbat för:

580 EUR

Utropspris

200 EUR

HARRO KOSKINEN (1945-) Förskräckt gris, signerad samt daterad 210169, teckning, 13x13 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

630321

2019-06-11