Carl Malmsten matgrupp "Herrgården"

Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Herrgården", matgrupp, 7 dlr bestående av matbord, 6 stolar, 2 iläggskivor med sarg á 55, Åfors Möbelfabrik, ursprungligen formgiven 1948, fanerade i körsbär, stolarnas sitsar klädda i textilklädsel, stämplade Åfors Möbelfrabik, höjd 73, 140x100 cm, sitthöjd ca 44 cm

Slitage

630337

2019-04-02