Georg Jensen bestick

Georg Jensen bestick
Georg Jensen bestick
Georg Jensen bestick
Georg Jensen bestick
Georg Jensen bestick
Georg Jensen bestick
Georg Jensen bestick
Georg Jensen bestick
Georg Jensen bestick
Georg Jensen bestick

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEORG JENSEN, ostkniv, skedar, 2 st, design no 41+42, "Magnolia", 1900-talets början, sterlingsilver, Denmark, längd 20 resp 14-15 cm, rostfritt knivblad, vikt exklusive kniv ca 70 g

Bruksslitage

630354

2019-04-04