Georg Jensen bestick
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GEORG JENSEN, ostkniv, skedar, 2 st, design no 41+42, "Magnolia", 1900-talets början, sterlingsilver, Denmark, längd 20 resp 14-15 cm, rostfritt knivblad, vikt exklusive kniv ca 70 g
Bruksslitage
630354
2019-04-04