Axel Törneman

Axel Törneman
Axel Törneman
Axel Törneman
Axel Törneman

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

AXEL TÖRNEMAN (1880-1925): Allegori, olja på duk, ca 87x195 cm

Retuscher, ytsmuts, lagning

630355

2019-04-04