August Schaeffer von Wienwald oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AUGUST SCHAEFFER VON WIENWALD (Österrike 1833-1916), ´´Waldlandschaft´´, signerad och daterad August Schaeffer 1874, olja på duk, 33x44 cm.

Lagning och mindre retuschering

630363

2019-04-05