Vitrinskåp gustaviansk stil
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VITRINSKÅP, 1800-talets slut, gustaviansk stil, fanéring i mahogny, övre delen med glasdörr samt 2 bakomliggande hyllor, nedre delen med 1 dörrpar samt 2 bakomliggande hyllor. Avsmalande ben. Höjd ca 184, 69.5x37.5 cm
Slitage, något blekt, mindre märken och repor, listerna är ställvis något lösa
630366
2019-04-07