Gueridoner 1800-tal

Gueridoner 1800-tal
Gueridoner 1800-tal
Gueridoner 1800-tal
Gueridoner 1800-tal
Gueridoner 1800-tal
Gueridoner 1800-tal
Gueridoner 1800-tal
Gueridoner 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUERIDONER, 1 par, bronserad metall, 1800-talets slut, nyrenässans, dekor i form av fabeldjur samt bockben, höjd ca 89 cm

Slitage, senare bronsering

630373

2019-04-03