Ragnar Sandberg Modern konst

Ragnar Sandberg Modern konst
Ragnar Sandberg Modern konst
Ragnar Sandberg Modern konst
Ragnar Sandberg Modern konst
Ragnar Sandberg Modern konst
Ragnar Sandberg Modern konst

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Modell, signerad R.S. olja på duk, ca 65x44 cm,

Ingår i tema-auktionen Modern konst

630377

2019-05-28