Tor Bjurström Modern konst

Tor Bjurström Modern konst
Tor Bjurström Modern konst
Tor Bjurström Modern konst
Tor Bjurström Modern konst
Tor Bjurström Modern konst
Tor Bjurström Modern konst

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

TOR BJURSTRÖM (1888-1966): Jockeys, signerad Bjurström, olja på pannå, ca 81x100 cm,

Ingår i tema-auktionen Modern konst

630378

2019-05-28