Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
EINAR JOLIN (1890-1976): Kvinna i knytblus, signerad och daterad Jolin 1926, olja på duk, ca 61x50 cm,
Ingår i tema-auktionen Modern konst
Krackelyr, dukhål
630387
2019-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här