Einar Jolin Modern konst

Einar Jolin Modern konst
Einar Jolin Modern konst
Einar Jolin Modern konst
Einar Jolin Modern konst
Einar Jolin Modern konst
Einar Jolin Modern konst

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Kvinna i knytblus, signerad och daterad Jolin 1926, olja på duk, ca 61x50 cm,

Ingår i tema-auktionen Modern konst

Krackelyr, dukhål

630387

2019-05-28