Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

LENNART JIRLOW, (född 1936): "Den gamla restaurangen", signerad L Jirlow, 77/310, blindstämpel Mourlot, färglitografi, bildmått ca 37x53,5 cm

630388

2019-04-02