Ragnar Johansson oljemålning
2019-04-04
630391
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RAGNAR JOHANSSON (1913-1997): ´´Målaren´´ (Självporträtt), monogramsignerad RJ, olja på duk, ca 116x46 cm
Färgbortfall